Statsautorisert eiendomsmegler Petter Woxen i Petter Woxen AS, Oslo, kan som som førstemann i historien smykke seg med tittelen Gullmegler, med landets beste prospekt.
- Et klassisk prospekt med all informasjon lett tilgjengelig. I tillegg er det innarbeidet emosjonelle elementer med bilder og tekst som hever prospektet over gjennomsnittet, heter det i juryens begrunnelse.
Gullmegleren med den beste annonsen er DnB Eiendom og Marianne Kristiansen i Oslo.
- Enkel og fokusert annonse som tydelig kommuniserer både objektet og avsender, mener juryen.
Nord-Norges eneste gullmegler er Troms Eiendom, som fikk prisen for beste hjemmeside på internett.
- Et virkelig levende nettsted. Vinneren har utnyttet nettets fordeler til å kommunisere både enkelt og interaktivt med kunder og prospects. Det er lett å finne fram til både viktig og mindre viktig informasjon, synes juryen.
Dermed har landet fått tre gullmeglere. Men det finnes fortsatt bare en champagnemegler...(Vilkår)Copyright Dagens Næringsliv AS og/eller våre leverandører. Vi vil gjerne at du deler våre saker ved bruk av lenke, som leder direkte til våre sider. Kopiering eller annen form for bruk av hele eller deler av innholdet, kan kun skje etter skriftlig tillatelse eller som tillatt ved lov. For ytterligere vilkår se her.